SKILL-K Błażej Kliks
Bądź człowiekiem, to odpowiedzialna rola... I jeszcze: jeżeli możesz coś zmienić - zmieniaj; jeżeli nie możesz - NIE MARTW SIĘ TYM!!!
Wydarzenia
Moja historia
Projekty i referencje
Foto-rzeczywistość
Wydarzenia


22 października 2010 roku


Seminarium: NAPRAWIAMY HOTELE
Poznań - 22.10.2010r., godzina 12.00-14.00
Międzynarodowe Targi Poznańskie INVEST HOTEL Targi Wyposażenai Hoteli, ul.Głogowska 14
Pawilon 3 (antresola)
Organizator: Projekt Hotel Sp. z o.o.

"Wychodząc naprzeciw dość trudnej, obecnie, sytuacji rynku hotelarskiego w Polsce przygotowaliśmy nowy cykl seminariów i szkoleń pod znaczącym tytułem: „Naprawiamy Hotele”.
Jesteśmy przekonani, iż w świetle wielu niekorzystnych wskaźników i zagrożeń, ekonomika hoteli oraz sposób zarządzania obiektami hotelowymi będą wymagały wdrożenia wielu procedur naprawczych dostosowujących je do wymogów nowej sytuacji.

 W tym seminarium zaprezentujemy katalog podstawowych działań, jakie powinny być podejmowane przez inwestorów, właścicieli hoteli, osoby zarządzające obiektami w celu lepszego dostosowania się do nowej, trudnej sytuacji rynkowej, a w konsekwencji do poprawy funkcjonowania obiektu hotelowego."

Targi INVEST HOTEL Poznań 2010


Prowadzący wykład: 
               Jerzy Miklewski - Prezes Zarządu PROJEK THOTEL Sp. z o.o. z/s w Krakowie, właścicel HOTELON
               Błażej Kliks - LT Service Sp. z o.o. z/s w Poznaniu


10-11 czerwca 2010 roku
 

"W tyrm roku sroga zima nie odpuszczała. Cieżkie warunki pogodowe dały w kość całej branży budowlanej. Dziś, kiedy kryzys nie jest już taki straszny, a zima minęła, możemy pomyślec o odwliży, nowych projektach i poszerzaniu baz kontaktowych. Odetchnijmy wspólnie nad mazurskim jeziorem podczas 5. Konferencji POLISCH PROPERTY & MARKET INTEGRATRION 2010 w Mrągowie."


           Zaproszenie na konferencję ze strony organizatora
EUROBUILD.

Konferencja Mragowo


W ramach konferencji firma
Probuild zaprezentowała swoją ofertę w ramach wykładu o Doradztwo Techniczne w Zarządzaniu Nieruchomościami - Optymalizacji Kosztów w Budynkach.

 

Przedstawiciel Probuild...

Wykład prowadził Błażej Kliks.

Plan konferencji - w załączniku.
 


 
Strona głównaAutomatykaCoachingInne działania