SKILL-K Błażej Kliks
Bądź człowiekiem, to odpowiedzialna rola... I jeszcze: jeżeli możesz coś zmienić - zmieniaj; jeżeli nie możesz - NIE MARTW SIĘ TYM!!!
Wydarzenia
Moja historia
Projekty
Ulubione pytania
Wydarzenia

26 listopada 2010 roku

Szanowni Członkowie ICF Polska,
Przypominamy, że dnia 26.11.2010 w godzinach 14:30-17:00 w Akademii Leona Koźmińskiego (ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa) w sali B17 odbędzie się Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Rozwoju Osobowości w ramach którego odbędą się między innymi wybory uzupełniające do Zarządu ICF Polska.

Trudne warunki lokalowe
A było tak - ciekawe prezentacje, seria pytań, gorąca dyskusja spowodowały, że głosowanie i ogłoszenie wyników odbyło się już... na korytarzu :)9 października 2010 roku

W dniu 9 października 2010 roku w ramach "Coachingu" - Studiów Podyplomowych WSB w Poznaniu (rocznik 2010-2011) odbył się całodzienny wykład-warsztat "Podstawy coachingu" prowadzony przez Błażeja Kliksa.

28 maja 2010 roku

"Ponadto chciałabym poinformować, że 28 maja 2010 r. odbyło się głosowanie aktywnych członków poznańskiego klubu International Coach Federation Poland w składzie : Justyna Błaszczyk, Magdalena Giec, Bożena Grabowska, Błażej Kliks i Monika Łagodzińska , w wyniku którego wybrano mnie (Magdalenę Giec) na regionalnego lidera ICF Poland w Poznaniu na pierwszą, roczną kadencję. Liczę na wsparcie i współpracę. Regionalny oddział powstał przede wszystkim po to, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wkład każdego z Was będzie mile widziany!"

Cytat z informacji rozesłanej przez lidera poznańskiego ICF Poland


12 maja 2010 roku

W dniu 12 maja 2010 roku o godz. 16.00, w  budynku  Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu(www.wsb.poznan.pl), przy ul. Ratajczaka 5/7, odbyła się debata oksfordzka "Coaching to moda".
Jej celem było dotarcie do sedna idei coachingu w dzisiejszych czasach: Czy coaching jest potrzebny? Czy daje efekty? Czy może jest tylko modnym sloganem, który przeminie, jak inne trendy?
Jednak celem niejedynym. Tak naprawdę ważne było propagowanie rzeczywistej idei wspierania drugiego człowieka, zachęcenie uczestników do bliższego - ale i rzetelnego - zapoznania się ze standardami procesu, nakłonienie do zastanowienia się nad poziomem kontroli własnego życia.

Zwolennicy tezy (Bożena Grabowska, Michał Lisiecki i Błażej Kliks), używając argumentacji z zakresu ekonomii, psychologii, a także opisując aktualną rzeczywistość, udowadniali silny związek między coachingiem i modą. Oponenci (Justyna Błaszczyk, Magdalena Giec i Bartłomiej Roszak), analizując pojęcie mody, wyjaśniając zasady coachingu, analizując postulaty, przedstawiali równie konkretną kontrargumentację uzasadniającą duże znaczenie procesu wsparcia.

Na koniec publiczoność - po serii pytań - sama opowiedziała się za potwierdzeniem bądź odrzuceniem tezy.

Całość prowadziła Pani Marszałek Monika Łagodzińska, której należy pogratulować dobrej organizacji udanego wydarzenia.

Partnerzy debaty:

Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA

International Coach Federation


Informacje o debacie (PDF): sites/52/52c79c8ddd70333a6caca9528044c689/attachments/File/Coaching/CtM_DebataWSB.pdf 
Strona głównaAutomatykaCoachingInne działania